Türkçe | English

MAP İnşaat, INTERPAP ve SARP Dış Ticaret Şirketlerine ile kardeş şirkettir. INTERPAP dünyanın en büyük kağıt ve gübre imalatçılarının Türkiye mümmesili olup Türkiye’ nin bu sektörlerdeki en büyük tedarikçilerden biri konumundadır.

MAP İnşaat kendi konumumda Pazar ve Dünya lideri olmuş firmaların Türkiye ve KKTC temsilciliklerini alarak altyapı ve su sektörüne çözüm sunarak varlığını güçlü bir şekilde konumlandırmıştır.

İstanbul Merkez ofisinde ve Avcilar Depo’ dan satış konseptinde tecrübeli, dinamik ve güçlü kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyon:

Global krize dönüşen ve her gün daha çok değerli hale gelen su için Ülkemizde yapılan altyapı yatırımlarında yer almak ve katma değerli ürünler sunarak bu konuda bilinç oluşturmak.

Misyon:

Tedarikçisi olduğumuz tüm projelerde sadece tedarikçi değil iş ortağı yaklaşımı ile satış sonrası ve proje süresince müşteri ile birlikteliğimizi sürdürerek uzun soluklu çalışma ortamı yaratmak.

Depomuzda sürekli ihtiyaç olan malzemelerden bulundurarak özel müşterilerimiz, Belediyeler ve bağlı İdarelere malzeme sıkıntısı yaşatmayarak, ihtiyaç olan noktada ihtiyacı en kısa sürede karşılamak.

Değerlerimiz:

Büyük bir sorumluluk bilinci ile yasalara ve etik değerlere her koşulda uymak.

İş ortaklarımızın güven içinde hissetmesini sağlamak.

Müşterilerimize katma değer yaratmak.

Toplumumuza karşı sosyal sorumluluklarımız yerine getirmek.

Hissedarlarımız için sürdürülebilir karlı projeler geliştirmek ve güvene dayalı bir iş ortamı yaratmak.

Sürekli yenilikleri takip ederek müşterilerimize rekabet ortamı yaratmak.